Naprawa zamków Poznań

Awaryjne otwieranie samochodów w Poznaniu

AWARYJNE OTWIERANIE SAMOCHODÓW

Otwieramy bezinwazyjnie

awaryjne-otwieranie-drzwi-24h-poznań

AWARYJNE OTWIERANIE MIESZKAŃ

Nie uszkadzamy zamków

naprawa-zamkow-poznan-24h

NAPRAWA ZAMKÓW

Wszystkie typy zamków

montaz-wymiana-zamkow-24h-poznań

MONTAŻ I WYMIANA ZAMKÓW

Montujemy bezpieczne zamki

NAPRAWIMY KAŻDY ZAMEK!

Naprawa zamków PoznańZamki w drzwiach wejściowych to urządzenia, które powinny działać bez zarzutu. Ich podstawowym zadaniem jest zapewnienie ochrony danego domu. Jeśli zamek został uszkodzony, zaczyna się zacinać i pojawiają się trudności z jego otworzeniem to sygnał, że należy podjąć kroki mające na celu przywrócenie jego poprawnego działania. W przeciwnym razie może to doprowadzić nie tylko do awarii zamka i braku możliwości dostania się do domu, lecz także większym narażeniem na włamania. Aby tego uniknąć zalecamy skorzystanie ze skutecznej naprawy zamków, jaką oferuje Państwu Pogotowie ślusarskie Poznań.

Aby bezbłędnie naprawić zamek, niezbędna jest wiedza na temat funkcjonowania i konstrukcji mechanizmu, a także wprawa w wykonywaniu tego rodzaju zadań. W naszym Pogotowiu zamkowym zatrudniamy ślusarzy, którzy od lat zajmują się naprawianiem zamków, dlatego jesteśmy pewni, że sprostają każdego rodzaju zleceniu. Dostają oni również szansę na uczestniczenie w szkoleniach z zakresu najnowszych rozwiązań oferowanych przez producentów zabezpieczeń do drzwi wejściowych, co z kolei daje gwarancję, że poradzą sobie z naprawą każdego rodzaju zamka.

Serwis wszystkich zamków do drzwi!

W trakcie serwisu zamków nasz pracownik nie tylko wykona ich reperację, lecz również upewni się, czy działają we właściwy sposób, a także udzieli wskazówek, co robić, aby zamek działał sprawnie jak najdłużej. Troszczymy się o bezpieczeństwo naszych klientów w ich domach, dlatego jeśli nie mamy pewności, że zamek po naprawieniu będzie działał jak należy, proponujemy inną z naszych usług – wymianę zamków. Możemy ją wykonać w każdej chwili, bez konieczności udania się do sklepu w celu nabycia mechanizmu zamkowego – można go zakupić od naszego pracownika. Każdy ślusarz wyruszający do klienta ma przy sobie szereg zamków renomowanych firm takich jak Gerda, Dierre, Mottura, Ikon Salto.

Świadczymy między innymi takie usługi jak:

Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań
Awaryjne otwieranie drzwi samochodu
Montaż i wymianę zamków
Usługi ślusarskie

Działamy całodobowo, gdyż wiemy, że nagłe zdarzenia, w wyniku których potrzebna jest pomoc Pogotowia zamkowego Poznań mogą przytrafić się w każdej chwili.
Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapraszamy do skontaktowania się z nami poprzez infolinię:  696-003-003.

Działamy także w innych miastach:

Naprawa zamków Gdańsk
Naprawa zamków Warszawa
Naprawa zamków Wrocław
Naprawa zamków Katowice